VODKA Online Rambler's Top100 VODKA Online - портал потребителей и производителей алкогольных напитков

Водка и алкоголь | Новости | Новости компаний


Група Компаній «Рідна Марка» випустила нову серію соків та нектарів

Група Компаній «Рідна Марка» випустила нову серію соків та нектарів ТМ «Мій Сік».
Соки та нектари ТМ «Мій Сік» виготовляються з концентрованих соків, фруктових та овочевих пюре, на сучасному технологічному обладнанні виробничого комплексу ПБК «Радомишль». Соки цієї ТМ представлені в економ сегменті небрендових соків.

Високотемпературна обробка соків забезпечує зберігання усіх корисних речовин і амінокислот, які містяться у свіжих фруктах та овочах. Це 100% гарантія виготовлення продукції без консервантів та барвників, а також штучних домішок.
ТМ «Мій Сік» - єдина у своєму сегменті, яка відповідає міжнародній системі якості ISO 9000:2008 і ISO 22000:2005.

Продуктова лінійка складається з 4 популярних асортиментних позицій: мультифруктовий з м'якоттю, освітлений яблучний та виноградно-яблучний нектари, а також томатний сік з сіллю. Продукт представлено в упаковці об’ємом - 1 л.

За словами директора ГК «Рідна Марка» Костянтина Гречаніка, - великим плюсом ТМ «Мій сік», є її цінова доступність в поєднанні з високою якістю сокових продуктів.
Роздрібна вартість соків становить 5,9 грн.
В першому кварталі ГК планує продати 750 000 л соків цієї торгової марки у понад 32 містах України.

Група Компаній «Рідна Марка» заснована у 2000 році.
Спеціалізація компанії – виробництво традиційної пивної, квасної та сокової продукції. Основними виробничими базами групи компаній є ПАТ «ПБК «Радомишль», (пиво ТМ «Пшеничне Еталон», «Пивоварня Радомишля», «Радомишль»; соки і нектари ТМ «Мрія», ТМ «Морс Лісова Ягода») і ТОВ «Плодоовочевий комбінат Херсон» (ТМ «Бон Херсон!»).
Сумарні інвестиції в розвиток Групи Компаній за період 2001 – 2010 рр. сягають 62 млн. євро.


04.02.2011

Адрес материала в интернете: http://vodka.com.ua/news/companies/5412.htm

Назад


Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на VODKA Online. Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на http://www.vodka.com.ua

Copyright © VODKA Online, 2000-2024